ИНФОРМАТОР 2020/21

КонкурсиИнтегрисане академске студијеИнфостуд

INFORMATOR - testovi za pripremu polaganja klasifikacionog ispita za upis na Fakultet veterinarske medicine

Obaveštavamo kandidate zainteresovane za pripremu klasifikacionog ispita da se Informator – testovi za pripremu polaganja klasifikacionog ispita za upis na Fakultet veterinarske medicine u školsku 2020/21 godinu može kupiti u Knjižari "Naučna KMD", na glavnom ulazu fakulteta, po ceni od 1100 din. Radno vreme knjižare je od 9 do 15h.

Kandidati iz unutrašnjosti, mogu po istoj ceni naručiti Informator uplatom na žiro račun FVM:

840-1825666-41, poziv na broj 253, svrha uplate - Za informator

Obavezno poslati kopiju uplatnice na adresu:

Centar za izdavačku delatnost i promet učila
za Informator

Fakultet veterinarske medicine,
Bulevar oslobođenja 18
11 000 Beograd

Po prijemu uplate, Informator će biti dostavljen na adresu uplatioca, preporučenom poštanskom pošiljkom. Troškove poštarine snosi FVM. Molimo Vas da uplatnicu popunite čitko, velikim štampanim slovima. Takođe se može poslati i skenirana uplatnica na adresu izdavackicentar@vet.bg.ac.rs

U Beogradu
7.11.2019.

Rukovodilac CID
Prof. dr Dragan Gvozdić s.r.