NASTAVNICIMA DAS

Mole se svi odgovorni nastavnici na izbornim predmetima DAS, koji su u V semestru održali nastavu studentima III generacije upisane 2008/09 godine da mi hitno, u pisanoj ili elektronskoj formi (lazarevicm@vet.bg.ac.rs), dostave izveštaje o održanoj nastavi radi raspodele honorara. Izveštaji treba da sadrže imena kandidata, broj održanih časova i imena profesora koji su učestvovali u nastavi (sa brojem časova poimenice ako je na predmetu bilo više nastavnika).
U ovoj generaciji su sledeći studenti: Milica Elezović, Jelena Maksimović, Milan Maletić, Miloje Đurić, Željko Sladojević, Ana Samokovlija, Slađan Nesić, Marija Dokmanović, Nataša Glamočlija, Radiša Prodanović, Stamen Radulović i Zorica Ivanović.

Napomena: ova molba se ne odnosi na nastavnike koji su već dostavili svoje izveštaje

U Beogradu
31. 10. 2012. god