Обавештење за студенте дипломце о Конкурсу за упис на ДАС и САС

Специјалистичке академске студијеДокторске академске студије

Обавештавају се студенти који ће дипломирати у октобарском року да документацију за конкурисање на докторске и специјалистичке академске студије могу да поднесу до 13. 10. 2015. године до 13 сати и да ће тиме ући на ранг листу пријављених канидата на докторским и специјалистичким академским студијама. Предаја докумената се врши на Факултету ветеринарске медицине у канцеларији 26, референту за последипломске студије.
Обавештавају се студенти који касније дипломирају да ће, уколико места не буду попуњена, бити дозвољен накнадни упис у оквиру другог уписног рока.
Молимо студенте који дипломирају у октобру и који планирају да се пријаве на Конкурс за докторске и специјалистичке академске студије, да се јаве референту за последипломске студије на Факултету ветеринарске медицине у канцеларији 26 и обавесте га о својој намери (усмено или телефоном). Та информација нам је пожељна да бисмо лакше организовати почетак наставе на  ДАС И САС.

Проф. Др Данијела Кировски
Продекан за последипломске студије