Dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija u praksi

Edukacije na fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

Nastavnici i saradnici Katedre za zoohigijenu Vas sa zadovoljstvom pozivaju na jednodnevnu stručnu edukaciju sa radionicom na temu „Dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija u praksi“. Edukacija će se održati 01. marta 2019. u predavaonici Katedre za higijenu i tehnologiju namirnica animalnog porekla, Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu.

Kotizacija: 5.800,00 RSD

Program edukacije „Dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija u praksi“ u prilogu.

9:00-10:00 Registracija učesnika

10:15-11:15 Prof. Dr Sonja Radojičić: Epizootiološka situacija zaraznih bolesti u regionu

            u periodu 2018/2019 godine sa posebnim osvrtom na Afričku kugu svinja i kugu
             malih preživara.

11:15-12:15 Ass. dr. sc. med. Milena Krstić: Uticaj klimatskih promena na pojavu lajmske
             bolesti i mogućnosti prevencije.

12:15-13:15 PAUZA- KOKTEL

13:15-17:15 RADIONICA: SPROVOĐENJE BIOSIGURNOSNIH MERA DDD

Prof. dr Marijana Vučinić: Vrapci – indikatori urbanih zagađenja.

Dr sci. vet. med. Ivan Pavlović: Buve - uvek aktuelni zdravstveni problem i njihova kontrola

Prof. dr Ljiljana Janković: Preporuka za izlaganje mamaca u objektima za proizvodnju, preradu, skladištenje ili prodaju namirnica.

17:15 Prezentacija PROGRAMA PROIZVOĐAČKIH KUĆA

18:15 DODELA SERTIFIKATA