Predavanja iz oblasti radiološke dijagnostike kostnog sistema

Integrisane akademske studijeSpecijalističke akademske studijeDoktorske akademske studijeUže specijalističke studijeEdukacije na fakultetuInfostud

Obaveštenje

Poštovane kolege,

U četvrtak 22. Novembra, 2018.god. u 10 sati u predavaonici Katedre za radiologiju i radijacionu higijenu, prof. dr.Ingrid Gielen, redovni profesor na Ghent University, Faculty of Veterinary Medicine, Department of Medical Imaging and Small Animal Orthopaedics, Ghent, Belgium, održaće predavanja iz oblasti radiološke dijagnostike kostnog sistema.

Profesor Gielen obavlja dužnosti Clinical Head CT-MRI in animals na Univerzitetu u Gentu, Co- Editor for the European Journal of Companion Animal Practice (EJCAP), The Federation of European Companion Animal Veterinary Associations (FECAVA) since 2006.

Predavanja će trajati po 90 minuta.

Pristup predavanju je slobodan za studente svih nivoa studija.